Nurdağı, Türkiye'nin Gaziantep ilinin bir ilçesi. Gaziantep Adana Kara Yolu üzerinde bulunmaktadır.

Sistemli Taşımacılık uzun yıllara dayanan nakliye tecrübesine sahip bir aile geleneğin son temsilcileri olarak Gaziantep Nurdağı’de evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz.

Yeni kuşak bugün Gaziantep Nurdağı evden eve taşımacılık yapmak amacıyla nakliye araçları, kapalı kasa evden eve nakliye kamyonları, evden eve nakliyat asansörleri ve keşif araçlarıyla Nurdağı halkına hizmet vermektedir.

Gaziantep Nurdağı evden eve nakliye ve taşımacılık yapan Sistemli Taşımacılık, zaman içinde şehir içi ve şehirler arası olarak hatırı sayılır sayıda ev, ofis ve çeyiz eşyası taşıdı.

”Arkanda mutlu müşteriler bırak!” mottosuyla çıktığımız bu yolda, geçmişten aldığımız tecrübe ve güvenle evden eve nakliyat firmaları içindeki seçkin konumumuzu güçlendirmekte, sürdürmekte ve Nurdağı halkına güvenle hizmet etmekteyiz.

Ücretsiz Keşif Expertizi Hizmeti

Gaziantep Nurdağı evden eve taşımacılık alanında faaliyet gösteren Sistemli Taşımacılık, gerek şehir içi, gerekse şehirler arası nakliye için evden eve taşıma fiyatı belirlemeden önce eşyalarınızın güvenle taşınması ve adil, şeffaf ve uygun bir fiyatlandırma yapabilmek için bir Keşif Experi görevlendirir.

Exper taşınma zamanını, ne kadar eşya olduğunu (2+1, 3+1, 4+1 vs), eşyaların neler olduğunu, asansör kurmanın gereğini ve imkânını, ev toplama yardımının gerekip gerekmediğini öğrenerek bir değerlendirme yapar. Bu göre fiyat belirlenir. Firmamız tarafından ücretsiz sunulan keşif expertizi hizmeti evden eve nakliye, ofis, büro, banka, hastane ve fabrika taşıma gibi tüm taşımacılık işlemleri için geçerlidir.

Sigortalı Taşımacılık

Sistemli Taşımacılık ile yapacağınız tüm taşıma işlemleri AKSigorta güvencesi altındadır. Bununla eşyalarınız; yangın, hırsızlık ve kazaya karşı sigortalanır. Bu sigorta ücreti nakliye için ödediğiniz fiyata dâhildir.

Evden eve nakliyat sigortası neleri, hangi zararı karşılar?

Bayan Elemanlı Paketleme Yardımı

Sistemi Taşımacılık ile taşınan mutlu müşterilerimiz

İsterseniz evden eve taşıma konusunda uzman bayan elemanlarımız evinizi toplama ve paketleme işlemini yapabilir. Bayan elemanlı paketleme yardımı talebinize bağlı olarak ücret karşılığı yapılır. Buna tüm eşyalarınız dâhildir.

Nurdağı Şehir içi Taşıma

Sistemli Taşımacılık olarak Gaziantep Nurdağı şehir içi taşımacılıkta temel olarak iki merkez ilçede faaliyet gösteriyoruz. Şehir için nakliyede genelde ev nakliyesi yapıldığı kadar diğer sektörlerle de çalışıyoruz. Birçok kurum ve kuruluşa, mobilya ve inşaat sektörlerine Asansörlü evden eve taşımacılık hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Nurdağı Küçük boyutlu Nakliyat

Taşınacak az eşyası bulunan, fazla ücret ödemek istemeyen, uygun fiyat arayan müşterilerimiz için küçük boyutlu nakliye araçları hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmet Nurdağı içinde olduğu gibi Nurdağı dışına nakliyeler için de geçerlidir.

Gaziantep Nurdağı evden eve taşımacılık nasıl yapılır?

Müşterimiz ofisimize gelerek ya da telefonla bize ulaşır. Taşınacak ev yakınsa biz keşfe gideriz. Değilse müşterimizin yolladığı görüntülerden eşyanın miktarını ve niteliğini öğreniriz. Kat sayısını da hesaba katarak bir fiyatlandırma yapılır. Mutabık kalınırsa müşterimiz sözleşmeyi imzalar nakliye ücretinin yarısını öder. Diğer yarısı da iş bitiminde ödenir. Taşınma gününe kadar ufak tefek eşyaları müşterimiz paketler. Sonra elemanlarımız beyaz eşya mobilya gibi eşyalarını paketler. Asansörler de kullanarak eski evden alıp yeni eve çıkarır ve eşyaları paketlerinden çıkarak kurarlar. Böylece Gaziantep Nurdağı evden eve taşımacılık tamamlanmış olur.