Gaziantep evden eve taşımacılık sektörüne girmemizdeki en büyük vesile babamızdı. Onun bize açtığı yok ve verdiği destek her zaman yanımızda oldu.

80’li yıllarda Gaziantep’te evden eve taşıma sektörü günümüz kadar yaygın değildi. Gaziantep ve çevresine gıda ve diğer ürünlerin nakliyesinde ciddi tecrübeler kazandık. 2000’li yıllarda Şehirlerarası nakliye hizmetlerine yoğunlaşarak tecrübemizi burada kullanmaya karar verdik.

Kurumsal olarak yolumuza şehrin nüfusunun artması ve sektördeki büyüme ile birlikte araç sayısını ve niteliğini iyileştirdik. Kurumsal kimliğimiz oluşmaya başladı. İnternetin de hayatımıza girmesiyle Gaziantep halkı için daha kolay ulaşılabilir hale geldik.

Sistemli Taşımacılık, Ulaştırma Bakanlığı onaylıdır. K3 Yetki Belgesi, Orta düzey yöneticilik belgesi gibi kurumsal olmak için gerekli belgeleri alarak Gaziantep evden eve taşımacılık şirketi olma özeliğine sahip olmuştur.

”Arkanda mutlu müşteriler bırak!” düsturuyla çıktığımız bu yolda insanlar önceleri bir akrabası ve yahut bir arkadaşı hangi firma ile taşıtmış ise o firmalarla nakliye işlemini yaptırırdı ve bizler de o yolla müşterilerimizle bağlantı kurardık. Tabi arzumuz yine o yıllardaki gibi referans üzerinden çalışmalara devam etmek. Ancak günümüzde bu yolu izleyen insanların sayısı gittikçe azaldı. Modern zamanın getirmiş olduğu internet üzerinden taşımacılık şirketleri ile temasa geçmeye başladılar. Biz de bu alanda en iyi şekilde var olmaya ve şirketimizi temsil etmeye karar verdik.

Firmamız şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılıkta oldukça modern eşya taşıma sistemini uygulamakta 2020 yılında da hizmetlerini en iyi şekilde yapmaya devam etmektedir.