Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları ne kadar?

Gaziantep evden eve nakliyat fiyatları şehir içi evden eve taşımacılıkta 900 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Eğer 5. kattan 2. kata 2+1 daire taşınacak ise ortalama fiyatlar 1400 TL olarak belirlenebilir, ancak net rakamları bizi arayarak öğrenin.

Gaziantep Şehir içi evden eve taşımacılık fiyatları

Gaziantep’te 1+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 1+1 ev taşıma fiyatı 800 TL ila 950 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 875 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 2+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve nakliye fiyatları şehir içi 2+1 ev taşıma fiyatı 1000 TL ila 1600 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 1300 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 3+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşıma fiyatları şehir içi 3+1 ev taşıma fiyatı 1200 TL ila 1800 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 1500 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 4+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve nakliyat fiyatları şehir içi 4+1 ev taşıma fiyatı 1400 TL ila 2000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 1700 TL olarak belirlenebilir.

Uyarı: Gaziantep şehir içi ev taşıma fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifeleri 27.09.2021 tarihinde hesaplanmıştır. Aşağıdaki değişkenlere göre kesin fiyat çıkarılacaktır.

Taşınmayı nasıl ucuza getirebilirim?

Bulunduğunuz evden başka bir eve taşınmak istiyorsunuz ve bunu yaparken de çok para harcamak istemiyorsunuz. İşte tam size göre ipuçları.

Fazla eşyalarınızdan kurtulun

Evinizden taşınırken tasarruf etmenin en kolay yolu gereksiz eşyalardan kurtulmaktır. Gereksiz eşyalardan kurtulmak için oda oda plan yapın. Sizin için gereksiz ancak kullanılabilir durumdaki mobilya, kıyafet ve süs eşyaları bağışlayın. Kullanmayacağınız bazı eşyaları da satmak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar fazla ağırlıklardan kurtulmanızın, nakliyesi yapılacak verimsiz ürünleri taşımanızın önüne geçecektir.

Ücretsiz karton koliler ve sarf malzemeleri bulun

Taşınma maliyetlerini azaltmanın bir diğer yolu da mağazalardan, büyük zincir mağazalardan, marketlerden, geri dönüşüm teslim noktalarından ve ofis binalarından ücretsiz olarak taşınan kutuları ve malzemeleri aramaktır. Ücretsiz taşıma kutuları bulma konusunda daha fazla tavsiye için burayı kontrol edin.

Eşyalarınızı Kendiniz toplayın

Bu yorucu tavsiyeye uyduğunuzda eşyalarınızı kendinizi toplayarak ne kadar tasarruf edebileceğinize şaşıracaksınız. Birçok profesyonel nakliyatçı birçok çeşit paketleme yardımı sunsa da, hizmet ucuza gelmiyor. Paketlemede paradan tasarruf etmek için kendiniz toparlamanızı veya yardımcı olmaları için arkadaşlarınızdan yardım istemeyi düşünebilirsiniz.

Erken rezervasyon

Taşınma gününüzden 15 – 20 gün önceden taşınma randevusu almak evden eve nakliyat fiyatlarını %20’ye kadar ucuzlatır. Araç programları yapılırken bize kolaylık sağlar. Bu da fiyatın azalmasını sağlayacaktır.

Daha ucuz bir taşıma tarihi seçin

Yaz aylarında daha fazla insanın taşındığını unutmayın. Bunun yerine, taşınacağınız zaman çok önemli değilse maliyetlerden tasarruf etmek için sonbahardan kışa geçişi tercih edin. Birçok firma bu kış mevsimde iş talebinin en düşük olması nedeniyle taşınma fiyatlarını düşürme yoluna giderler. Şahsen Sistemli Taşımacılık olarak biz de böyle yapıyoruz. Ayrıca, bayram öncelerinde, tayin dönemlerinde ve yaz ortasında taşınmaktan kaçının.

Evden eve nakliyat fiyatlarını neler belirler?

Gaziantep şehir içi ev taşıma fiyatları ve şehirlerarası nakliye ücretleri ve bu ücretlerin nerelerden kaynaklandığı konusunda doyucu bilgiler vermeyi amaçlıyoruz. Evinizi taşıtmak istediğinizde sizin ödediğiniz paranın nereye gittiğini sizlere ayrıntılı olarak anlatmaya gayret edeceğiz. Evden eve nakliyat fiyatlarını birçok neden etkilemektedir. Kısaca değinmek gerekirse;

  1. Evinizi alacağımız kat ile evinizin gideceği kat yüksekliği önemlidir. Bu durum evden eve taşıma asansörü kullanıp kullanmayacağımıza göre nakliye fiyatını etkilemektedir. Aracımızın binanızın önüne kadar yanaşabildiği bir nakliyede binanızda bir taşıma asansörünün olması da size olumlu yönde yansıyacak ve taşınma ücretlerinde azalmaya neden olacaktır.
  2. Eşyalarınızın miktarı fiyatı etkileyen en temel etkenlerden biridir. Fazla eşya; fazla emek, fazla yakıt, büyük araç, fazla ambalaj, fazla personel demektir. Tüm bu saydığımız fazlalıklar bize maliyet olarak yansıdığı için taşıma fiyatı haliyle yükselmektedir.
  3. Evinizi taşıdık diyelim. Evinizin kurulumunu biz mi yapacağız? Yoksa siz mi yapacaksınız? Bu durum da taşıma ücretini etkiler. Eğer biz yapacaksak mobilyacı ustalarımızı götürmek de zorundayız. Bu durum ek bir maliyete neden olacaktır.
  4. Ambalaj gerektirmeyen eşyaların taşınması ile (örneğin: tüm eşyalarınız kutulanmış kartonlardan oluşabilir) ambalaj gerektiren eşyaların taşınması arasında fiyat farkı oluşacaktır. Eşyaları ambalajlarken harcanılan zaman çalışacak personel ve ambalaj maliyetleri gibi giderler de nakliye fiyatını etkileyecektir.
  5. Nakliyesi yapılacak iki nokta arasındaki mesafe aracın yakacağı yakıtı ve eşyaları taşımak için harcanan zamanı değiştirdiği için taşıma fiyatını üzerinde etkili olmaktadır.
  6. Evden eve nakliye aracı sadece size tahsis edilmiş ise bu özel durum daha yüksek maliyete neden olacaktır. Ancak Sistemli Taşımacılık nakliye fiyatlarını düşürmek amacıyla aynı istikamete giden birkaç eşyayı birleştirerek nakliye maliyetlerini daha ucuz hale getirmeyi başarmıştır.
  7. Ayrıca taşınma zamanı da fiyatı etkileyebilmektedir. Nakliye zamanına az bir vakit kala yapılan taşınma talepleri hem mevcut planları etkileyeceği hem de eleman sıkıntı doğuracağı ve boşta araç bulmayı zorlaştıracağı nedenlerinden dolayı fiyatı artırır. Size tavsiyemiz zamanından en ez 8 hafta önce taşınma planlarını yapmaya başlamanızdır.
  8. Eşyaları kimin toplayacağı nakliye fiyatını etkiler. İsteğinize bağlı olmak üzere Sistemli Taşımacılık olarak bayan elemanlı paketleme yardımı veriyoruz. Bu da ek bir maliyet olarak fiyatı artırır.
  9. Yukarıda saydığımız tüm etkenlere rağmen firmamız aynı güzergâhı kullanan bir şehirlerarası nakliyat rotasına sahiptir. Bu rota yaklaşık olarak şöyledir: Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep istikametindedir. Bu durum evden eve nakliye fiyatlarının azalmasına katkıda bulunmaktadır.

Gaziantep Şehirlerarası nakliyat fiyatları

Gaziantep İstanbul arası 1+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 1+1 ev nakliye fiyatı 2750 TL ila 3500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 3125 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 2+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 2+1 ev taşıma fiyatı 3000 TL ila 3750 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 3375 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 3+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 3+1 ev nakliyat fiyatı 3750 TL ila 4500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 4125 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 4+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 4+1 ev taşımacılığı fiyatı 4500 TL ila 5500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 5000 TL olarak belirlenebilir.

Uyarı: Gaziantep taşımacılık fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifesi; katları düşük, asansörsüz taşımalar için 27.09.2021 tarihinde hesaplanmıştır. Experimiz keşif yaptıktan sonra elde ettiği bilgilere göre kesin fiyatı çıkaracaktır.

Gaziantep Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Listesi

Gaziantep İlden ile nakliyat fiyatları listemizi inceleyerek şehirler arası ev eşyası taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gaziantep - Adana nakliye fiyatı: 2800 ₺
Gaziantep - Adıyaman nakliye fiyatı: 2400 ₺
Gaziantep - Afyon nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Ağrı nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Amasya nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Ankara nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Antalya nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Artvin nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Aydın nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Balıkesir nakliye fiyatı: 4000 ₺
Gaziantep - Bilecik nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Bingöl nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Bitlis nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Bolu nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Burdur nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Bursa nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Çanakkale nakliye fiyatı: 4500 ₺
Gaziantep - Çankırı nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Çorum nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Denizli nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Diyarbakır nakliye fiyatı: 3500 ₺
Gaziantep - Edirne nakliye fiyatı: 5000 ₺
Gaziantep - Elazığ nakliye fiyatı: 3500 ₺
Gaziantep - Erzincan nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Erzurum nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Eskişehir nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Giresun nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Gümüşhane nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Hakkâri nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Hatay nakliye fiyatı: 2400 ₺
Gaziantep - Isparta nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Mersin nakliye fiyatı: 2800 ₺
Gaziantep - İstanbul nakliye fiyatı: 4000 ₺
Gaziantep - İzmir nakliye fiyatı: 4000 ₺
Gaziantep - Kars nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Kastamonu nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Kayseri nakliye fiyatı: 3500 ₺
Gaziantep - Kırklareli nakliye fiyatı: 5000 ₺
Gaziantep - Kırşehir nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Kocaeli nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Konya nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Kütahya nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Malatya nakliye fiyatı: 2800 ₺
Gaziantep - Manisa nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Kahramanmaraş nakliye fiyatı: 1800 ₺
Gaziantep - Mardin nakliye fiyatı: 3500 ₺
Gaziantep - Muğla nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Muş nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Nevşehir nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Niğde nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Ordu nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Rize nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Sakarya nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Samsun nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Siirt nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Sinop nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Sivas nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Tekirdağ nakliye fiyatı: 4500 ₺
Gaziantep - Tokat nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Trabzon nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Tunceli nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Şanlıurfa nakliye fiyatı: 2400 ₺
Gaziantep - Uşak nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Van nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Yozgat nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Zonguldak nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Aksaray nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Bayburt nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Karaman nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Kırıkkale nakliye fiyatı: 3850 ₺
Gaziantep - Batman nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Şırnak nakliye fiyatı: 3600 ₺
Gaziantep - Bartın nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Ardahan nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Iğdır nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Yalova nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Karabük nakliye fiyatı: 3900 ₺
Gaziantep - Kilis nakliye fiyatı: 1800 ₺
Gaziantep - Osmaniye nakliye fiyatı: 2400 ₺
Gaziantep - Düzce nakliye fiyatı: 3900 ₺

Uyarı: Gaziantep - İstanbul Şehirler Arası taşımacılık fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifesi fikir vermesi amacıyla yazılmıştır. 27.09.2021 tarihinde hesaplanmıştır. Kesin fiyat için lütfen arayınız.