Nüfusun arttığı, teknolojinin geliştiği ve evlerin kat sayının yükseldiği şu zamanda evden eve nakliye sektörü için asansörlü taşımacılık kaçınılmaz hale gelmiştir. Günden güne daha fazla ev sahibi bu hizmeti kullanma yolunu seçmiştir.

Nakliye sektörü rekabetin yüksek olduğu bir iş koludur. Rekabet arttıkça yeni ve güzel fikirler ortaya çıkar. Nakliye sektöründeki merdivenlerden eşyaları çıkarmak için oluşan zorluklarla çevrede meydana gelen zarar ve gürültü sorunları asansörlü taşıma fikrinin gelişmesini sağlamıştır. Taşıma asansörleriyle hızlı taşıma, eşyaların zarar görmemesi, hız ve kolaylık sağlaması gibi nedenlerle evden eve sektörünün vazgeçilmez taşıma yöntemi olarak kabul görmüştür.

Çevreye zarar vermeden ev taşımanın yolu nedir?

Bazı binalardaki olumsuzluklar nedeniyle, özellikle üst katlara eşya çıkarmak veya indirmek oldukça zordur.

Birçok bina yönetimi haklı olarak bina asansörlerinde ve merdivenlerden büyük ve ağır eşyaların taşınmasına izin vermemektedir. Taşınma sırasında oluşacak gürültü, bina içindeki merdivenler, duvarlar, boyalar, aksesuarlar, korkuluklar da zarar görebileceği ihtimali yönetimleri böyle kararlar almaya zorlamıştır. Tam aksine genellikle merdiven, kapı gibi yerlerin dar olması sebebiyle, sizin eşyalarınız da zarar görebilir.

Bir yandan taşınmanın telaşını yaşarken diğer yandan bu gibi sorunlarla kimse uğraşmak istemez. Tam bu sorunlar yumağından çıkmanızı sağlayacak şey Gaziantep evden eve asansörlü nakliyat hizmeti almaktır.

Evinizin balkonundan, camından, rahatlıkla alınan eşyalarınız hem bina sakinlerine rahatsızlık vermemekte hem de eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlanmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık hizmeti alabilmek için neler gerekiyor?

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti alabilmeniz için, evinizin bulunduğu yerin evden eve nakliye asansörü kurmaya uygun olması gerekir. Bunun için; Sistemli Taşımacılık elemanları ev ve bina çevresinde inceleme yapılarak, asansörün yanaşacağı cephe şartlarının uygun olup olmadığına bakarlar.

Nakliye asansörünün eve yanaşabilmesi ve gerekli olan kurulumun da yapılabilmesi için elektrik telleri, ağaç gibi engellere dikkat edilerek, en doğru yerin seçimi yapılır. Her şeyin uygun olması halinde, taşınma gününde, asansör sisteminin kurulumu yapılarak, ev taşıma işlemine başlanır.

Asansörlü Taşımacılık ile hangi eşyalar kolay taşınır?

Nakliye asansörleri yardımıyla Çamaşır makineleri, kanepeler ve dolaplar gibi ağır eşyaların taşınması, hareketli bir asansör yardımıyla kolayca yapılır. Hem çevreye hem de eşyalarınıza hasar verme riskini azaltırsınız, büyük ölçüde zaman kazanır ve vücudunuzun yükünü hafifletirsiniz.

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık nasıl yapılır?

Müşterimiz ofisimize gelerek veya telefonla bize ulaşır. Taşınacak ev yakınsa biz keşfe gideriz. Değilse müşterimizin yolladığı görüntülerden eşyanın miktarını ve niteliğini öğreniriz. Kat sayısını da hesaba katarak bir fiyatlandırma yapılır. Mutabık kalınırsa müşterimiz Sistemli Taşımacılık ile sözleşmeyi imzalar nakliye ücretinin yarısını öder. Diğer yarısı da iş bitiminde ödenir. Taşınma gününe kadar ufak tefek eşyaları müşterimiz paketler. Sonra elemanlarımız beyaz eşya, mobilya gibi eşyalarını paketler. Evden eve taşıma asansörleri kullanılarak eski evden alıp yeni eve çıkarır ve eşyaları paketlerinden çıkarak kurarlar. Böylece Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık tamamlanmış olur.

Gaziantep’te evinizi nakliyat asansörü kullanarak taşıtmak isterseniz, Sistemli Taşımacılık’tan en uygun asansörlü nakliyat fiyatları alabilirsiniz. Eşyaların bizimle emin ellerde…